Preskočiť na obsah
LR MONT
Otvoriť menu

Obchod

LR MONT s. r. o.

Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Sídlo
Oravská Polhora
Od roku
2012
IČO
46 947 582

LR MONT

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Oravská Polhora 120, 029 47
Na trhu od
19. decembra 2012
IČO
46 947 582
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Firma v číslach

13
rokov na trhu
2012
rok vzniku
24
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte LR MONT

LR MONT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Oravská Polhora 120, 029 47. Zapísaná je od 19. decembra 2012 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti tvorí 24 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
LR MONT s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
46 947 582
DIČ
2023668416
Dátum vzniku
19. decembra 2012
Sídlo
Oravská Polhora 120, 029 47
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 58031/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 46.18)
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa LR MONT zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 24 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Zobraziť všetkých 24 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Počítačové služby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Výroba nápojov
  • Výroba kŕmnych zmesí
  • Devná výroba
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kuriérske služby
  • Vydavateľská činnosť
  • Administratívne služby
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli LR MONT s. r. o.?

Sídlo je na adrese Oravská Polhora 120, 029 47.

Čím sa LR MONT s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom“ (46.18). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – LR MONT s. r. o.?

IČO je 46 947 582, DIČ 2023668416.

Kedy vznikla LR MONT s. r. o.?

Vznik: 19. decembra 2012. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Oravská Polhora 120, 029 47

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre LR MONT s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lr-mont.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.